Svatý grál

Cena: 2.000Kč

Nejedná se o léčebný systém, nýbrž o systém, který slouží k dalšímu vlastnímu vývoji, k probuzení skrytých talentů a rozšíření těch dosavadních.

Je mnoho tajemství okolo Svatého Grálu. Má dávat věčný život a věčné zdraví, ale také má být příslušný za blaho naší Země. Dlouhou dobu byl považován za čistý mýtus a také za ztracený. Zájem o Grál stále více polevovat, jen málo lidí se o něj zajímalo.

V dnešní době se však mnoho změnilo, přibývá přírodních katastrof, náš život podléhá stále rychlejším impulzům, je zjišťován odklon od náboženství. Každý den se mluví o zániku světa. Energie, které udržují svět v rovnováze, stále více polevují.

A právě v této době negativního přelomu zesilují energie Grálu. V dobách klidu se nikdo o Grál nezajímal, dnes však se vrací zpět do vědomí a života lidí.

V dřívějších dobách existovali vždy muži (a ženy), kteří střežili Svatý Grál po celá staletí. Kde zůstali tito rytíři Grálu, strážci Svatého kalichu? Vymřeli?

Ne

Strážci Grálu jen spí. Ve vybraných lidech odpočívají tyto energie, které čekají jen na to, až budou probuzeny.

Patříš také k těmto výjimečným lidem?

Cítíš nezvyklé energie?

Myslíš na ochranu energií Grálu?

Cítíš se také povolán/a stát se jedním ze strážců Svatého Grálu?

Tímto zasvěcením bude v tobě probuzena spící energie. Ta energie, kterou v sobě nosí vyvolení strážci Grálu.

Dovol této energii, aby se v tobě probudila a ochraňuj také ty Svatý Grál, aby se nedostal do špatných rukou a nepřispěl tak k zániku světa.