Anagana

Zasvěcení na dálku ANAGANA VNITŘNÍ DÍTĚ I. AŽ IV. STUPEŇ

Cena: 2.000Kč

AnaGaNa – Vnitřní dítě

Energetický sytém AnaGaNa patří dle mého názoru mezi jedinečné energie. Je to velmi silné reiki, které je v dnešní uspěchané době plné stresu, krizových situací a emočního vypětí úžasným pomocníkem jak zpracovat své smutky, bolesti, trápení a strachy v sobě. Práce a rozhovory s vnitřním dítětem osvobozují a vedou k harmonii.

AnaGaNa přináší zvýšení spirituality, vnímavosti k intuici, schopnost vidění aury a vše ostatní s čím malé děti přicházejí na svět vybaveny a my, dospělí je "úspěšně " trestáme za jejich "výmysly" a ženeme je do pasti hmoty .

AnaGaNa má 4 stupně

V prvním stupni se seznámíte s energií Anagany, a ikdyž jste přesvědčen, že již spoustu tíživých a blokujících záležitostí máte vyřešeno, tak AnaGaNa vás vyvede z omylu. I ten největší skeptik o působnosti reiki pozná, že energie Anagany teče a její přítomnost jasně cítí.

Ve druhém stupni, tak jako v Usui systému, dojde k zesílení energie. Aktivuje se 13 čaker, se kterými se začíná pracovat pomocí manter a technik, které jsou popsány ve skriptech, která jsou rozsáhlá.

Ve třetím a čtvrtém stupni dochází k dokončení aktivace vnitřního dítěte.

Vnitřní dítě je součástí naší duše, je řízeno pravou mozkovou hemisférou a jeho projevy jsou radost ze života, veselost, vstřícnost, radost a nadšení z maličkostí, radost z učení……poznávání a objevování nových informací, hodnot. Protipólem vnitřního dítěte je vnitřní dospělý. Zasvěcení přináší hluboké léčení a následnou harmonizaci, vnitřní moudrost a transformaci.

Proces léčení se může tedy odvíjet tak, že současně s cítěním tužeb našeho dítěte navážeme kontakt s vnitřní moudrostí, abychom se jí nechali vést a podpořit. To je proces růstu, který potřebuje čas, a tento čas bychom nám všem měli dopřát.