Energetická masáž 

(v případě  zájmu sdělím aktuální stav vašeho fyzického i psychického zdraví - zdarma)

Cena

            50 min - 500Kč

Objednání:
  1. formulář rezervace
  2. tel.č. +420 737 429 575 (sms, operátor, WhatsApp, Viber...)
  3. email: ivanabezouskova@email.cz

objednávku potvrdím do dvou hodin

Co sebou: nepotřebujete nic speciálního, vše je k dispozici ve studiu 


Energetická masáž (intuitivní terapie) účinně pracuje s tělem a s energetickými bloky, které souvisejí s oslabenou psychikou. Použitím speciálních technik maséra v postižených oblastech se rozproudí energie v těle a současně se vyrovnává rovnováha jednotlivých meridiánů.

Energetické masáže jsou účinným prostředkem v boji proti stresu, napětí, psychickým traumatům a nemocem. Vedou k relaxaci, navodí pocit pohody a dokáží dát tělu nový náboj do dalších pracovních dní. Energetické masáže zprůchodňují dráhy v těle, kde se nachází blokace, které vznikly na základě psychických nebo fyzických životních zvratů. Přináší uvolnění, naplnění a chuť zvládat nové, nepoznané. 

Zlepšuje práci krevního oběhu a lymfatického systému. Prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tomu napomáhá i cílená masáž poškozených oblastí. Stimuluje vyloučení škodlivin z těla nejjemnějším, nejrychlejším a nejčistějším možným způsobem. Umožňuje léčbu bolesti, pohyblivosti a ztuhlosti kloubů i svalů a rapidně zmenšuje otoky bez působení dalších léků.

Je vhodná pro odstranění bolesti v krční, hrudní i bederní páteři, rukou i nohou. Pomůže při chronických bolestech hlavy, nadměrném zatížení organismu i eliminaci stresu.

Tato práce s tělem je hluboce relaxační a uvolňující. Rychle a účinně pomáhá zlepšit fyzický a psychický stav.