Ama Deus

Cena: 1.500Kč/ 1 zasvěcení, celkem 3.000Kč

 

Co je Ama Deus? – Portugalsky Miluj svého Boha

Díky brazilskému léčiteli jménem Alberto Aguas, žijícímu nějaký čas mezi těmito indiány a který se jejich metodu léčení odstraňování cizích negativních energií naučil, máme dnes to štěstí, formou zasvěcení léčit sebe, své bližní a dále zasvěcovat adepty této šamanské léčby, která je skutečně velmi účinná. Tento léčitel zemřel v roce 1992 a až do své smrti učil tomuto léčení.

Pracuje s 26. symboly, které se učí poměrně snadno a mají skutečně širokospektrý záběr. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli kreslí tyto symboly jako slova boha Tupa. Používání názvů těchto symbolů neovlivňje jejich účinnost, ale usnadňuje jejich rychlejšímu naučení.

Ama Deus je silný šamanský léčebný systém, který též napomáhá duchovnímu vývoji. Hlasy Boha Tupa slouží ke spojení s vesmírem a k předávání energie. Symboly jsou použitelné různým způsobem, i když mají specifické významy Vizualizují se hlavně třetím okem. Energie je předávána také třetím okem a pokládáním rukou.

Systém spočívá na toku energie, který vzniká ze spojení mezi člověkem, Bohem Tupem; a Matkou přírodou. Jinými slovy na otevření dveří k přímému spojení s přírodou, např. stromy, zvířaty, kameny, rostlinami, větrem atd. Toto spojení se otevírá zvláštní mantrou.

Stejně jako reiki může být Ama Deus posílán na dálku.

Tato šamanská energie se aktivuje ve dvou stupních

1 stupeň: Pajé

Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy

2. stupeň: Šaman

Opravňuje být kanálem této božské síly, včetně oprávnění zasvěcovat tuto energii dalším žáků. Ama Deus může být použit k: ošetření fyzického, duchovního a emocionálního těla našeho, ostatních, zvířat, rostlin atd. v současnosti a na dálku; při pomoci umírajícím v tom smyslu, aby umírající pochopil, že smrt je novým začátkem. Novorozeným pomáhá zabydlet se na Zemi. Ama Deus předává duchovní informace ve snech, umožní cestování do minulých životů a přístup do akašické kroniky.

Počet zasvěcení: 2

Předpoklad: pro předávání dál jakýkoli mistrovský stupeň