Ma´heo´reiki

Cena: 2.000Kč

Termín Ma'Heo'o Reiki se vyslovuje Mah- hay-oh-oh Ray-Key. Ma'heo'o Cheyenne (Původní americký jazyk) pro Velké Duchy, Velké jednotlivce nebo Bohy. 

Ma'Heo'o Reiki kombinuje elementy Země, Vzduchu, Vody, a Ohně s velkými Duchy k efektivní aktivaci a podpoře léčení v lidském stavu. Tento systém je jednoduše silný a používají ho všichni. Umožňuje velkou energii channeling schopnost využívající léčení, světlo a barvu. 

Ma'Heo'o Reiki podporuje vyšší intelekt, uzemnění, pocit klidu, mír a relaxaci. Tento systém kombinuje jemnost Reiki s hrubou sílou zemských elementů. Ma'Heo'o Reiki vás může přivést do kontaktu s vašimi duchovními totemy, dát vám vaše posvátné jméno a vyrovnat vaše tělo se čtyřmi elementy Země. 

Jsou tu tři zasvěcení, na kterém se podílí Ma'Heo'o Reiki. První dva umožňují lepší propojení a zvýšený smysl elementů skrz Matku Země. Ne pouze tyto symboly vám dovolují harmonii elementů Matky Země, oni povolují harmonii elementů, protože se týkají lidského stavu. Třetí je mistrovská úroveň, která vás propojí s Velkými Duchy, umožňuje vám využít Sílu Země a Duchy k efektivnímu použití světla, jak to umožňuje, podporuje a aktivuje vaše léčení zevnitř. Ma'Heo'o Reiki je nová forma Reiki léčení, která nespoléhá výhradně na tibetské a sanskrit učení, ale raději bere více ze základu Země k přiblížení k léčení. Je to systém