Energie pro zkvalitnění vašeho života  - pomoc v každodenním životě - dálková forma

  • vyberte si v sekci, kterou aktuálně řešíte, a v rámci každé sekce jsou energie, které po obdržení budou pracovat s vaší duší. Moje specializace je celoživotní komunikace s dušemi druhých...

 formou iniciací (jde o trvalý účinek, obdržíte hodinové zasvěcení, na email manuál a certifikát) 

Zasvěcování se věnuji dvacet let. Patřím k prvním vlaštovkám v České i Slovenské republice, které pracovaly na dálku, a s touto praktikou jsem seznamovala i své kolegy u nás. To, co bylo "ve světě" běžné, u nás běžný Mistr Reiki bral jako nemyslitelné, napojovat se na dálku na duši člověka. Dnes tuhle praktiku využíváme zcela běžně, alespoň, co se týká zasvěcování. Uvádíme ji pod pojmem channeling.

Co se týká dalších praktik s duší člověka, to ještě není v našich krajích běžné.

 Můžete využít iniciaci na dálku, případně i osobní formou. Manuál a certifikát obdržíte na email.


Podpora zdraví

Podpora ženství a mateřství

Podpora hojnosti

Podpora v magické praxi

Energie, v jakékoliv podobě, jsou vždy předávány s čistým úmyslem. Není proto následně nutné bádat a přemýšlet, jak s nimi pracovat, a jestli s nimi vůbec budete umět pracovat.

Věřte své intuici i Universu. Tito vás nikdy nezklamou. A záleží jen na vás, zda budete energie předávat a pracovat s nimi, také jen v čistém úmyslu. Nevšímejte si těch, kteří ze závisti o vás šíří informace, že nejste na takové duchovní úrovni, abyste už byli Mistři nebo dokonce Učitelé, Koučové atd.

Je dobré vědět, že Universum vám pošle na vaši duchovní, léčitelskou nebo učitelskou cestu, jen takové klienty, které zvládnete. A pokud budete stát před vašim prvním rozhodnutím, zda přijmout do své koučovací nebo léčitelské praxe právě tyto klienty, přijměte tuto Výzvu. A jděte do toho. Jde i o váš duchovní posun.

Proto nikdy nepochybujte o svých schopnostech. I kdyby jste byli teprve na začátku své cesty pomáhat.......