Podpora zdraví

Andělské léčení a andělské reiki

Pokud máte splín na duši, třeba i dlouhodobý, nedokážete ho pojmenovat, andělské léčení a reiki jsou ta pravá volba. Po přijetí iniciace pocítíte klid a harmonii v duši.

Cena: 1 500Kč/ 2 zasvěcení

Archanděl Seraph Zaphrael

jsem první Mistr v ČR a SR, který tuto energii získal od šamanů z USA a následně předával dalším mistrů

naladíte v sobě léčivý, nikdy nekončící proces, který odstraňuje mimo jiné vnitřní zlost, negaci, Tím otevřete svoje srdce, mysl, tělo....umožníte  vstoupit lásku, štěstí, radost , nadšení do vašeho života, přijmete sami sebe... a plno dalšího...

Přijmete iniciaci :

Světlo vášně a nadšení

Světlo jasného vidění a pochopení

Světlo ochrany a vedení

Světlo lásky a přijetí

Světlo Serapha Zaphraela

Cena: 3 000Kč/ 5 zasvěcení (nejdříve se přijímá vyladění na světlo Serapha, a potom s časovým odestupem další světla, každý den, jedno světlo, vše je individuální a osobně každého příjemce na dálku kontroluji, jaké odestupy je zapotřebí)


Komplet

Aura flush

Čakra flush

DNA flush

Mental flush

Karma flush

na základě letité praxe v léčení, jsem pečlivě zvolila tuto kombinaci.

jsem první Mistr v ČR a SR, který tuto energii získal od šamanů z USA a následně předával dalším mistrům

komplet zahrnuje pět energií, každá přesně vypovídá, k jakému účelu je stvořená. .Vaše tělo přijme přesně tolik energie během iniciace, které mu schází. Jde o unikátní nadčasový léčivý balíček, Velice vhodné pro ty z vás, kdo bývá často psychicky i fyzicky vyčerpaný, pracuje s lidmi.

Cena: 3 000 Kč/ 5 zasvěcení (  v případě zájmu jde zasvětit najednou celý komplex, počítejte dvě hodiny v celku, doporučuji ale přijmout každý den jednu z těchto energií, jde o silnější pocitový vjem)