Podpora ženství a mateřství

Nový začátek

komplexní balíček nejen pro ženy, ale pro všechny, co utrpěli nebo stále řeší psychická traumata, a konečně by chtěli nový, lepší začátek ve svém životě.

Co můžete očekávat:

Odstranění záchvatů paniky, pocity viny, uklidnění mysli před nadměrným strachem, po emočních otřesech, emoční úlevy po rozchodu, rozvodu, překonání osobních křížů...

Cena: 3000 Kč/ za celý komplet

Karmické reiki

energii jsem převzala v linii od své učitelky šamanky z USA
Co můžete očekávat:

energie, která se zabývá karmou a aurou, je specializována na princip karmy a aury a zabývá se různými tématy, které vyplývají z negativních karmických událostí.

V první řadě jde o očistnou energii a přináší silné energetické frekvence do neřešených karmických oblastí, léčí karmické stíny a spojí vás s vašimi duchovními průvodci a tak umožní kompletní osvobození vaší negativní karmy.

Cena: 3000Kč/ za celý komplet

Pouto lásky

jemná energie pro udržení trvalého spojení, svazku, a nejen mezi mužem a ženou., ale i ve firmě, komunitě.

A také velice vhodná pro početí .

Napomáhá budoucím rodičům zvládnout novou situaci pro příchod nového člena rodiny.

Cena: 1 000 Kč

Posvátná ženská flush

jemná energie srdce a lásky. Předá do rovnováhy naše emoce, empatie, instinkt, traumata, znalosti ze všech předcházejících inkarnací.

Pokud se cítíte nevyrovnaná, tato energie navodí pocit uzemnění.

Cena: 1 000 Kč

Andělské léčení a andělské reiki
 

Pokud máte splín na duši, třeba i dlouhodobý, nedokážete ho pojmenovat, andělské léčení a reiki jsou ta pravá volba. Po přijetí iniciace pocítíte klid a harmonii v duši.

cena: 1500 Kč/ 2 zasveceni