Masáže a léčivá pyramida

V pohodlí našeho studia můžete relaxovat při energetických masážích nebo v léčivé pyramidě, případně v kombinaci obou služeb.

Masáže

- energetické masáže (klasické reiki, andělské reiki, shamballa)

Cena: 30 min. - 300Kč

           50 min. - 500Kč                                                                                                                                                            Platba předem: 1330564073/0800 Česká spořitelna

Co si vzít na masáž: pohodlné oblečení, nic jiného mít nemusíte

Každý klient dostává vždy čistý ručník

Léčivá pyramida - v životní velikosti

cena:  30 min. - 150 Kč
            50 min. - 250Kč
Platba předem: 1330564073/0800 Česká spořitelna 


co si vzít sebou: pohodlný oděv, můžete sedět nebo ležet, každý klient dostane čistý ručník


Pyramidální energie je v posledních letech naštěstí znovu objevovaná a vyhledávaná. Její energeticko-informační pole zasahuje do všech energetických vrstev člověka a tím nejen léčí, ale pomáhá obnovit rovnováhu v celém energetickém systému člověka. Díky tomu můžete v pyramidě zažít hluboký proces léčení a poznání.

Energie, která se v pyramidě akumuluje, není člověku, zvířatům ani rostlinám škodlivá, naopak posiluje vitalitu a imunitu všech živých organismů. Pokusy po celém světě dokazují léčivé účinky pyramid. Pyramidální energie působí komplexně, proto je s úspěchem použitelná na celou škálu zdravotních problémů.

V pyramidě se léčí:

  • neurózy
  • revmatické bolesti
  • migrény
  • poúrazové rehabilitace
  • regulace látkové výměny
  • léčivé účinky pyramid se odrážejí i v povzbuzení činnosti jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí
  • hlavním úkolem je regulace procesů probíhajících v organismu, proto pobyt v pyramidě může například zvyšovat nebo snižovat krevní tlak anebo zvyšovat nebo snižovat tvorbu žaludečních šťáv
  • Při pobytu v pyramidě se rychleji hojí rány, pohmožděniny a krevní výrony. Podpůrný účinek pyramidy se projevuje i při závažnějších zdravotních problémech, při kterých pyramida urychluje a zmírňuje průběh onemocnění. Pyramidální energie také ničí bakterie, parazity a plísně, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

    Pyramida příznivě působí na zdravý spánek. Pyramida dodává sílu a energii. Pomocí pravidelných návštěv v pyramidě se člověk stává vitálnějším a má pocit, že jeho tělo je v souladu s jemnými kosmickými vibracemi. Předpokládá se, že častějším pobytem v pyramidě se zpomaluje proces stárnutí a regeneruje se živá hmota.